NOVINKY

arr3Jaký řidičák na čtyřkolku?Jaký řidičák potřebuji na čtyřkolku? Odpověď: Pokud je čtyřkolka homologována jako L7e, upravuje... arr3Nákup na splátkyESSOX splátkový prodej Splátkový prodej zajišťujeme pro zákazníky formou spotřebitelského úvěru...

KONTAKTY

Lukáš Burda - Dirtbikes
U Cihelny 1a, Hlučín 748 01
Krnovská 129, Opava
tel: 603224277, 734541648
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 214 990 Kč
O nás

Firma Lukáš Burda - Dirtbikes.cz (centrumctyrkolek.cz)

V Opavě a Ostravě provozujeme kamenný obchod a servis čtyřkolek, skútrů a motocyklů. Jsme oficiálními prodejci čtyřkolek Polaris, Artic Cat, JourneyMan, TGB, Kymco, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Access, Linhai....... a skútrů Kymco, Peugeot, Motorro, Kentoya, SYM, Benelli a dalších.

V naší nabídce je široká nabídka motopříslušenství se zaměřením na motocross a čtyřkolky.

V našich obchodech najdete zboží těchto značek: Shark, LS2, Fly, Thor, Fox, Scott, 100%, W-Tec, Alpinestarsrs, MBW, Vemar, Shift, Forma, Scorpions a mnoho dalších.

Základem naší nabídky jsou veškeré díly pro motocross a čtyřkolky, které snažíme držet skladem, například olejové a vzduchové filtry, řetězy, rozety, brzdové destičky pneu, manžety, vodítka.......... To vše od renomovaných značek jako Twin Air, Motorex, Castrol, D.I.D., DT, Hiflo, RK, PROX, Athena, Vertex, Delta, Gold Fren, ITP, Racetech, Renthal, ČZ, Moose a mnoho dalších    

Spolu se společností SEVEN SPORT a dalšími partnery se nám podařilo pro sezónu 2009 vytvořit nový motokrosový tým s názvem DIRTBIKES motocross racing team. V roce 2010 se náš tým rozšíří o nové jezdce.  V roce 2011 už náš tým má více než 10 jezdců, tak se těšíme na výsledky.

O firmě:
Společnost Dirtbikes vznikla v Opavě již v roce 2005, v té době jako prodejna čtyřkolek. Postupem času se rozšířila nabídka i na prodej skútrů, pitbiků a motocyklů.

1.8.2011 nově otevřna prodejna v Ostravě na Mariánskohorské ulici, kde nabízíme čtyřkolky a skútry všech značek a najdete zde také obrovský výběr příslušenství.

1.3.2015 oficiální zastoupení motocyklů, čtyřkolek a skútrů Kawasaki!!!

1.1.2016 jsme Ostravskou prodejnu přestěhovali do nově postavené haly v areálu bývalé cihelny Hlučín a zde Vám na velké prodejní ploše nabízíme ještě větší množství čtyřkolek, motocyklů, skútrů a příslušenství.